• Simply
  • Safely
  • For Less

Tani wynajem aut

Wypożyczalnia aut – Poznań

Rentis to wypożyczalnia samochodów w Poznaniu, w której wynajmiesz samochód osobowy lub dostawczy. W naszej szerokiej ofercie znajdziesz komfortowe auta rodzinne, pojemne vany oraz kompaktowe samochody miejskie. Skorzystaj ze sprawdzonych pojazdów do celów osobistych lub biznesowych. Oferujemy zróżnicowaną flotę i elastyczne warunki wynajmu.

Nasza wypożyczalnia w Poznaniu udostępni Ci wybrane auto na jedną dobę, kilka dni lub wiele miesięcy. Skorzystaj z oferty wynajmu krótko-, średnio- lub długoterminowego. Pierwsza opcja to propozycja dla Klientów indywidualnych. Jeśli szukasz wygodnego środka transportu na weekend, wynajem krótkoterminowy w naszej wypożyczalni będzie dobrym wyborem. Wynajmij samochód, by odwiedzić rodziców, pojechać na wycieczkę ze znajomymi lub pozwiedzać miasto bez wsiadania do zatłoczonej komunikacji miejskiej. Oferta średnio- i długoterminowa to propozycja dla przedsiębiorców, którzy chcą na co dzień korzystać z wysokiej jakości pojazdów. Nasza wypożyczalnia samochodu w Poznaniu wynajmie Twojej firmie luksusowy pojazd na potrzeby delegacji lub obsłuży kompletną flotę samochodową przez cały rok.

Wynajmij flotę samochodową

Obsługujemy Klientów indywidualnych oraz firmy. Zapraszamy do współpracy przedsiębiorstwa potrzebujące aut doraźnie oraz firmy, dla których samochody są podstawowym narzędziem pracy. Rentis zapewnia stały, wysoki poziom usługi przez cały czas trwania umowy. Skorzystaj z naszej oferty, a będziesz mieć pewność, że Twoja flota samochodowa składa się jedynie z nowych pojazdów w bardzo dobrym stanie technicznym. Nasza wypożyczalnia w Poznaniu zadba o przeglądy techniczne, naprawy, ubezpieczenia i zmianę opon. Nie musisz zlecać tych zadań własnym pracownikom. Bierzemy odpowiedzialność za stan Twojej floty. Zapewnimy pojazdy osobowe i dostawcze. Nasza wypożyczalnia samochodów w Poznaniu pozwoli Twoim pracownikom na godne reprezentowanie firmy przed Klientami lub szybkie dostarczenie towaru. Przy długotrwałej współpracy zapewniamy atrakcyjne warunki dostosowane do potrzeb Klienta.

Wypożyczalnie aut w całej Polsce

Nasza wypożyczalnia samochodu w Poznaniu to jeden z licznych oddziałów Rentis. Działamy we wszystkich dużych polskich miastach. To dobra informacja dla Klientów indywidualnych. Wynajmij pojazd w stolicy Wielkopolski, a oddaj w Warszawie, Wrocławiu czy Krakowie. Skorzystaj z wygodnego samochodu osobowego zamiast pociągu lub autobusu. Zachęcamy do wypożyczania aut za pomocą formularza dostępnego na stronie.
Możesz też zadzwonić pod numer 519 535 303 lub napisać na adres poznan@rentis.pl.
Adres naszego biura to ul. Bukowska 348/350, COMM-HOTEL. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Wybrane modele z naszej floty w Poznaniu

Innowacyjna gospodarka
EFRR